GRS İNŞAAT

Ara
İçeriğe git

Ana Menü

Yapıştırıcı ve Derz Dolguları

Terraco Ürünleri

YAPIŞTIRICI VE DERZ DOLGULARI

İç ve dış mekanlarda, duvar ve zeminlerde seramik, fayans, karo, mermer, cotto, taş kaplama, yüzey tuğlası, granit v.b. yapıştırmasında ve derzlerin doldurulmasında kullanılan malzemelerdir.


MAXIFIX - Çimento Akrilik Esaslı Fayans Yapıştırıcısı

Maxifix, cilalanmış mermer, seramik, fayans, yüzey tuğlası ve mozaiklerin yapıştırılmasında kullanılan ekonomik, çok yönlü ve kullanımı kolay bir yapıştırıcı malzemedir. Donmaya ve yüksek sıcaklılara dayanıklı olması sebebi ile hem sıcak hem de soğuk iklimler için ideal bir malzemedir. Tam olarak prizlendikten sonra kaplamanın yüzeye iyice yapışmasını garanti eden ve hidrolik olarak bağlayıcılık özelliğine sahip bir fayans yapıştırıcısıdır.


Bilgi Föyü

TERRAFIX G - Çimento-Akrilik Esaslı Granit Seramik Yapıştırıcısı

Terrafix, cilalanmış mermer, seramik karoları, yüzey tuğlası, mozaik ve özellikle granit seramiklerin yapıştırılmasında kullanılan yapıştırıcı malzemedir. Donmaya ve yüksek sıcaklılara dayanıklı olması sebebi ile, hem sıcak hem de soğuk iklimler için ideal bir malzemedir. Tam olarak prizlendikten sonra kaplamanın yüzeye iyice yapışmasını garanti eden ve hidrolik olarak bağlayıcılık özelliğine sahip bir fayans yapıştırıcısıdır.


Bilgi Föyü

TERRAFIX AG - Çimento-Akrilik Esaslı Yapay Granit Yapıştırıcısı
İç ve dış cephe duvar ve yer fayansı çeşitlerinde, özellikle yapay ve doğal taşlar gibi (yapay mermer ve granit) yapı malzemelerinden yapılmış ve normalde absorbe özelliği olmayan, yapıştırılması zor fayanslar için kullanılan yapıştırıcıdır. Hızlı priz alması, yüksek yapışma gücü ile yeniden fayans döşeme işleminde, uygulama yapıldıktan kısa bir süre sonra kullanılması gereken zeminlerde idealdir.


Bilgi Föyü

TERRAFIX RW1 - Hızlı Priz Alan, Düşey Yüzeyler İçin Granit Seramik Yapıştırıcısı
Terrafix RW1, iç ve dış cephelerin düşey yüzeylerinde kullanılmak üzere özel olarak formülize edilmiş hızlı priz alan fayans, granit seramik yapıştırıcısıdır. RAPIDFIX W1 ile yapıştırılan fayanslar üzerinde uygulamadan 2 saat sonra derz dolgu işlemi yapılabilir. Neme maruz kalan yüzeylerde de güvenle kullanılabilir. Esnek ve su geçirmez bir uygulama için Flexiaid WFG ile kullanılabilir


Bilgi Föyü

TERRAFIX RF - Hızlı Priz Alan, Yatay Yüzeyler İçin Granit Seramik Yapıştırıcısı
Terrafix RF1, iç ve dış cephelerin yatay yüzeylerinde kullanılabilen ve hızlı priz alan bir yapıştırma harcıdır. Özellikle granit seramik için uygundur. Terrafix RF1 ile yapıştırılan fayanslar üzerinde uygulamadan 3 saat sonra derz dolgu işlemi yapılabilir. Terrafix RF1, gerektiğinde esnek ve su geçirmez bir yapıştırma harcı için Flexiaid WFG ile birlikte kullanılabilir.


Bilgi Föyü

TERRAFIX SUPER 6000 - Esnek Fayans Yapıştırıcısı
İç ve dış cephe duvar ve yer fayansı çeşitlerinde, özellikle yapay ve doğal taşlar gibi (yapay mermer ve granit) yapı malzemelerinden yapılmış ve normalde absorbe özelliği olmayan, yapıştırılması zor fayanslar için kullanılan, silikon katkılı, esnek ekonomik yapıştırıcıdır. Hızlı priz alması, yüksek yapışma gücü ile yeniden fayans döşeme işleminde, uygulama yapıldıktan kısa bir süre sonra kullanılması gereken zeminlerde idealdir.


Bilgi Föyü

TERRAFIX SUPER 8000 - Esnek Fayans Yapıştırıcısı
İç ve dış cephe duvar ve yer fayansı çeşitlerinde, özellikle yapay ve doğal taşlar gibi (yapay mermer ve granit) yapı malzemelerinden yapılmış ve normalde absorbe özelliği olmayan, yapıştırılması zor fayanslar için kullanılan, silikon katkılı, esnek yapıştırıcıdır. Hızlı priz alması, yüksek yapışma gücü ile yeniden fayans döşeme işleminde, uygulama yapıldıktan kısa bir süre sonra kullanılması gereken zeminlerde idealdir.


Bilgi Föyü

TERRAFUGA - Çimento Akrilik Esaslı Derz Dolgusu
Terrafuga, iç ve dış yüzeylerdeki duvar ve yer karoları, mozaik ve klinker derzlerinin doldurulması amacı ile geliştirilmiş aşınmaya ve suya dayanıklı bir derz dolgu malzemesidir. Özellikle 5mm' ye kadar olan derzlerin doldurulması amacı ile formülize edilmiştir. Kuruduğunda büzülme ve çatlama yapmaz.

TERRAFUGA WJ (Wide joint): 5mm. ile 8mm. arasındaki derzler için geliştirilmiştir.

TERRAFUGA FB (Facing Brick): Yüzey kaplama tuğlalarının derzleri için geliştirilmiştir.

TERRAFUGA AF (Anti Fungal) : CD1 Çimento Akrilik esaslı antifungal (küf mantar ve yosun önleyici) derz dolgusudur.

Bilgi Föyü

TERRAFUGA SUPER 6000 - Çimento Akrilik Esaslı Esnek Derz Dolgusu
Terrafuga Süper 6000, çimento akrilik esaslı,seramik, mermer, duvar ve yer karoları,mozaik ve klinkerler ile granit fugaları için tasarlanmış, su emme özelliği geliştirilmiş, titreşimlere, büzülmelere karşı dayanıklı katkılı, esnek derz dolgu malzemesidir. Özellikle 5mm' ye kadar olan derzlerin doldurulması amacı ile formülize edilmiştir.


Bilgi Föyü

TERRAFUGA SUPER 8000 - Çimento-Akrilik Esaslı Esnek Derz Dolgusu
Terrafuga Süper 8000, çimento akrilik esaslı seramik, mermer, duvar ve yer karoları,mozaik ve klinkerler ile granit fugaları için tasarlanmış, su emme özelliği geliştirilmiş, titreşimlere, büzülmelere karşı dayanıklı esnek derz dolgu malzemesidir. Özellikle 5mm' ye kadar olan derzlerin doldurulması amacı ile formülize edilmiştir.


Bilgi Föyü

TERRAPAST - Akrilik Esaslı Kullanıma Hazır Fayans Yapıştırıcısı
Terrapast,fayans, seramik ve klinkerler için yüksek kaliteli ve kullanıma hazır akrilik yapıştırıcıdır. Suya karşı son derece dayanıklı olup beton, hafif beton, alçı plaka..vb bir çok iç ve dış yüzeyler üzerinde rahatlıkla kullanılabilen ideal bir malzemedir. Kullanıma hazır olduğu için uygulaması kolaydır. Seramik üstü seramik yapıştırmada mükemmel sonuç verir.


Bilgi Föyü

BLOCKFIX - Gaz Beton Yapıştırıcısı
Blockfix, gaz beton blokları için özel olarak geliştirilmiş bir yapıştırıcı ve sıva türüdür. Normal sıvaların kullanımında çok sık görülen ısı kayıplarını önlemek amacıyla derz genişliğinin en düşük düzeyde tutulmasını sağlar Hafifbeton üzerindeki tamirat işlerinin giderilmesinde kullanılabilir. Beyaz ve gri renkte üretilmektedir.


Bilgi Föyü

Free hit counters
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön